7/10/2017 – στο κάτω μέρος της δημοσίευσης θα βρείτε φωτογραφίες, βίντεο, καθώς και τις παρουσιάσεις της ΙΕΕΕ UOI student branch και ΣΦΗΜΜΥ.

Το φοιτητικό παράρτημα του οργανισμού ΙΕΕΕ στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, υποδέχεται την Παρασκευή 6/10/2017 και ώρα 13:30 στην αίθουσα Σεμιναρίων του Τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, τους πρωτοετείς φοιτητές. Στην εκδήλωση το φοιτητικό παράρτημα θα ενημερώσει για τις δράσεις που έχει κάνει στο παρελθόν αλλά και κάποια απο τα σχέδια της χρονιάς που έρχεται. Επιπλέον, το φοιτητικό παράρτημα σε συνεργασία με το ΣΦΗΜΜΥ θα παρουσιάσει το Συνέδριο Φοιτητών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (ΣΦΗΜΜΥ) 10.0  στα πλάσια της διοργάνωσης του στην Ξάνθη. Περισσότερες πληροφορίες για το ΣΦΗΜΜΥ μπορείς να βρείτε εδώ.

IEEE UOI SB – Υποδοχή πρωτοετών.pptx(2)

Παρουσίαση ΣΦΗΜΜΥ

υποδοχη πρωτοετών φοιτητών και ΣΦΗΜΜΥ 10.0